Mateřská Škola
Pohádka Zbůch

Od 12.dubna otevíráme pro předškoláky

Otevíráme

Od 12.4.2021 bude MŠ opět otevřena pouze pro předškolní děti v povinném roce předškolního vzdělávání!

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí MŠMT, bude od pondělí 12.dubna 2021 obnovena výuka předškolních dětí, tedy pouze těch dětí, které jsou v MŠ poslední povinný rok před nástupem do základní školy. Děti nemusí mít v MŠ roušky.

Nastoupit do MŠ také mohou i mladší děti, jejichž zákonní zástupci jsou:

  • zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,
  • pedagogickými pracovníky, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo 
  • pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy,
  • zaměstnanci bezpečnostních sborů,
  • příslušníci ozbrojených sil, 
  • zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví, 
  • zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, 
  • zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
  • zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení, 
  • zaměstnanci Finanční správy České republiky.

U výše uvedených, bude škola potřebovat potvrzení zaměstnavatele o zaměstnávání zákonného zástupce.

Děti budou testovány 2x týdně neinvazivními antigenními testy. Testování bude probíhat před vstupem do budovy MŠ a bude vyžadovat vaši dopomoc dítěti a přítomnost do výsledku testu (cca 15minut). Asistenci při testování provádí zákonný zástupce či jiná osoba, která musí mít souhlas nebo být pověřena zákonným zástupcem a zároveň s asistencí souhlasí. Počítejte tedy s dostatečnou časovou rezervou při příchodu do MŠ.

Testovat se nemusí děti, u kterých je možné doložit negativní výsledek RT-PCR testu nebo negativní výsledek POC antigenního testu (ne starší než 48 hodin) a které zároveň nemají příznaky onemocnění COVID-19. Testovat se nemusí také děti, které onemocnění COVID-19 již prodělaly a neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Je to ovšem nutné prokázat (např. potvrzením od lékaře, lékařskou zprávou, zprávou z laboratoře v listinné či elektronické podobě).

U dětí, které budou nastupovat, přihlaste do pátku stravu ve školní jídelně telefonicky na
č. 377 931 629 nebo emailem: slapnickovadagmar@seznam.cz.

Těšíme se na viděnou!

 

 

 

Datum vložení: 7. 4. 2021 11:53
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2021 11:56
Autor:

Aktuality

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26
1
27 28 29 30 1 2

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 4 až 0°C.